громадські зібрання…бути чи не бути???

бути

звернення до сесії

Україна

Громадсько-політична рада Надвірнянщини

(координаційна рада)

Івано-Франківської області

78400, м. Надвірна, Івано-Франківської області, вул.Мазепи 36.

Легалізовано Надвірнянським районним управлінням юстиції

24 червня 2011р. Наказ № 35-од Підтвердження № 07-13/07

голова  -тел. 0978762505, l: E-mail     gprada@ukr.net

www.gpradanadvirna.blox.ua

 

 

 

«Цінність громадських організацій у тому, що вони займаються тим, на що в держави немає ні часу, ні коштів»

 

 

Вих.№ 126 від 29.05.2013р .

Депутатам Надвірнянської районної ради

Андрію Крицькому

Андрію Карманському

Михайлу Іваночко

Володимиру Павлюку

Ігорю Андруняку

Богдану Цюраку

Звернення

Просимо Вас , на черговій сесії Надвірнянської районної ради , яка відбудеться 30 травня 2013 р. , озвучити наш запит, стосовно створення робочої групи з депутатського корпусу та громадськості району , з питань оцінки роботи керівництва Надвірнянської районної ради, а саме:

  1. Законність передачі комунальної аптеки( сотої) в користування приватному підприємцю.
  2. Визначення суми фінансування на утримання автомобілів Надвірнянської районної ради в період 2010-2013 р., які передано в користування ТРК « Надвірна» та виставлено на продаж, з метою перерозподілу вивільнених коштів на соціальні програми, в першу чергу на закупівлю лікарства для населення району.
  3. У зв’язку з кризою у наповнюванні бюджету району, просимо призупинити повну виплату різного виду  надбавок до посадових окладів керівництва Надвірнянської районної ради, скоротивши їх на 30-50%.

 

Голова громадсько – політичної ради Надвірнянщини                      Ярослав Лесюк

автор перезаховання Василя Стуса у гостях ради

http://www.youtube.com/watch?v=EAr29JL-3yo автор перезахоронення Василя Стуса зустрівся з громадськими лідерами Надвірнянщини

реквізити на перерахунок коштів на спорудження пам’ятника борцям за волю України в м. Надвірна

http://www.youtube.com/watch?v=9rST9NBpVfU Розпочато збір коштів на будівництво пам’ятника борцям за волю України в м. Надвірна Просимо долучитися патріотів , жителів краю, та краян, які в даний час з різних причин мешкають поза межами України, але яким не байдужа доля України та історична правда Українського народу

вшанування героїв біля могил


просвітяни, громада у вшануванні дня героя на міському старому цвинтарі

День Героїв

у 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як Свято Героїв. Саме 23 травня 1938 року в Ротердамі вибух бомби, підкладеної агентом НКВС, обірвав життя організатора українського націоналістичного руху, засновника та першого Провідника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця. В травні поклали своє життя за Ідею багато борців, серед них такі постаті, як Микола Міхновський та Симон Петлюра. В роки німецької, а згодом радянської окупації цей день відзначався у підпіллі та в українській діаспорі. З проголошенням незалежності День Героїв відзначається в Україні.
Світлина

до дня героів

 

22 травня 2013 р. в приміщенні будинку Надвірнянська « Просвіта» о 17.00 год. на засіданні громадсько – політичної ради Надвірнянщини, в рамках вшанування Дня Героя, відбудеться зустріч громади з  Шовкошитним Володимиром Федоровичем,   Народним депутатом України 1-го скликання
15 травня 1990

10 травня 1994, поетом, письменником,

першим заступником Голови Національної спілки письменників України, учасником в перепохованні Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина. Автором  романів Кров — свята: історичний роман у двох книгах. — Київ, “Український пріоритет”, 2012. — 480 с.

Нова книга знаного українського письменника Володимира Шовкошитного — це дві початкові частини трилогії про путь і вибір України й українців у жахітті ХХ століття. Книга перша — це доповнений варіант відомого роману “Хресна путь”, в якому весь український світ вміщується в знекровленому голодомором селі Пологи. Долі героїв розходяться в часі й просторі, перетинаються з долями видатних людей, зокрема, Василя Стуса, та нездоланна сила крові, сила тяжіння рідного краю зав’язує в тугий вузол їхні земні паралелі, отож кожен долає свою хресну путь на голгофу України.
Друга книга дилогії — гостросюжетний роман “Білий кречет” — охоплює події 1937-1943 років на Поділлі, Волині й Галичині, війну, тоталітарних імперій та боротьбу УПА з ними.
Книга для широкого колу читачів.

Шовкошитний Володимир Федорович. Торкнутися небес. — К.: Ярославів Вал, 2010. — 220 с.

Ім’я Володимира Шовкошитного, чорнобильця, народного депутата, політика — добре відоме українцям. Його називають лицарем без страху і відступництва, таким він залишається і в творчості. Вірші поета Володимира Шовкошитного вражають глибиною емоційно-психологічної напруги, силою духовних і моральних випробувань, людяністю, підтвердженою щирою дружбою, любовною чуттєвістю. Ліричне “я” поета наповнене тою сконцентрованою чоловічою енергетикою, яка підносить людське серце, і в трагічному, і в оптимістичному сприйнятті світу не дає йому збайдужіти. Справа не лише у високій магії слова, а й у вивіреності позиції, актуальності проблематики, гострій до болю перейнятості долею людини і батьківщини.

Шовкошитний Володимир Федорович. Герої народжуються на могилах героїв. — К.: Український пріоритет, 2012. — 48 с.

“Герої народжуються на могилах героїв” книга дещо трагічного змісту, адже висвітлює нескорену боротьбу творчої інтелігенції за волю України. З’явилася вона з під пера В. Шовкошитного після його участі в перепохованні Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина. В повісті описано відчуття та переживання автора пов’язані з поверненням видатних українців на Батьківщину. До книги також увійшли деякі з віршів громадського спрямування митця, зокрема: “Вставай, Українцю!”, “Боже, дай Україні волю!”, “Воля і честь”.

закордонний паспорт не плати хабар

Вивчила різні закони, рішення судів (http://www.dkrp.gov.ua/info/1305), журналістські розслідування (http://vikna.if.ua/news/category/community/2011/04/15/5390/view)…За номером телефону 50-40-03 ціну, до речі, називати відмовилися, а при отриманні талону на чергу повідомили, що сума становить 666 грн. У той же час, на офіційному сайті
http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/710-vydacha-pasporta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon
загальна сума становить 380 грн. То ж за що ще ми платимо?
Завтра спробую подати документи без довідки про відсутність судимості та без сплати страхівки. Чи вийде — повідомлю 🙂
А якщо хтось має власний досвід у такій справі — поділіться!
— разом із Igor Yevgenovich Tkach у Івано-Франківськ