Повідомлення

Гроомадсько — політична рада Надвірнянщини організовує поїздку до Старого Угринова 15 жовтня 2011р.Українська спільнота буде влаштовувати память Провідника ОУН Степана Бандери з приводу 52 роковин його трагічної загибелі від рук московського найманого вбивці, які будуть проводитись на території історико — меморіального музею Степана Бандери.В програмі заходу, який розпочнеться о 14.00год;

1.Поминальна панахида

2.Відкриття виставки матеріалів еміграційного періоду життя і діяльності Степана Бандери та його сімї.

3.Перегляд нових відеоматеріалів про життя родини Степана Бандери.

4.Круглий стіл по обговоренню актуальних питаньсучасного стану національної ідеї в Україні.

5.Смолоскипна хода від памятника до могили родичів Степана Бандери, які поховані на місцевому цвинтарі.

Застереження!

Під час заходів використовується виключно( ! )державна ( синьо — жовта ) та організаційна ( червоно — чорна ) символіка..

Бажаючим взяти участь у заході необхідно зареєструватись, для визначення необхідності в кількості транспортних засобів.

Попередній запис приймається по середах о 17.00год. в будівлі » Просвіта», або за тел 0978762505

Голова громадсько — політичної ради Надвірнянщини             Ярослав Лесюк

Освячено місце спорудження пам’ятника «Борцям за волю України» в м.Надвірна

Освячено місце спорудження пам'ятника

В неділю, 11 вересня 2011 року о 12-тій годині урочистою ходою від майдана Шевченка до площі перед податковою інспекцією розпочались заходи з нагоди освячення місця, де буде споруджено пам’ятник «Бо… Читати далі

Памяті Бандери…

Час
15 жовтня 2011 р. · 14:00 23:30

Місце
ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ СТЕПАНА БАНДЕРИ

Степана Бандери, 48
Старий Угринів Калуський район Івано-Франківська область

Організатор

Для Історичне Товариство»Українська Варта» (Historical Society-Ukrainian Guard)

Додаткова інформація
Цього року 15 жовтня українська спільнота буде вшановувати пам’ять Провідника ОУН Степана Бандери з приводу 52 роковин його трагічної загибелі від рук московського найманого вбивці.

Адміністрація Історико-меморіального музею Степана Бандери виступила з ініціативою провести в цей день смолоскипну ходу на його Батьківщині, в Старому Угринові: від пам’ятника, який розташований на території меморіального комплексу до могил рідні, які поховані на сільському цвинтарі.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до даної акції!

Початок заходів о 14-00 годині.

Україна

ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ СТЕПАНА БАНДЕРИ

ФІЛІАЛ МУЗЕЮ ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

77362, с. Старий Угринів, Калуського району, тел.(03472) 97-5-17

До керівників політичних партій та

громадських організацій, які базуються на національній ідеї

Просимо взяти участь у заходах по вшануванню пам’яті Провідника ОУН Степана Бандери в 52 роковини його вбивства 15 жовтня 2011 року, які будуть проводитись на території Історико-меморіального музею Степана Бандери. В програмі заходу, який розпочнеться о 1400 год.:

1. Поминальна панахида.

2. Відкриття виставки матеріалів, які відображають еміграційний період життя і діяльності Степана Бандери та його сім’ї.

3. Перегляд нових відеоматеріалів про життя родини Степана Бандери.

4. Круглий стіл по обговоренню актуальних питань сучасного стану національної ідеї в державі: втілення та розвиток.

5. Смолоскипна хода від пам’ятника до могили родичів Степана Бандери, які поховані на місцевому цвинтарі.

План заходів затверджено науково-методичною радою музею. Підготовлено відповідне Звернення до громадськості прийняти участь у заходах (текст додається).

Завідувач музею Степан Лесів

Контактні телефони: 096 212 35 20

Звернення

Цього року 15 жовтня українська спільнота буде вшановувати пам’ять Провідника ОУН Степана Бандери з приводу 52 роковин його трагічної загибелі від рук московського найманого вбивці.

Адміністрація Історико-меморіального музею Степана Бандери виступила з ініціативою провести в цей день смолоскипну ходу на його Батьківщині, в Старому Угринові: від пам’ятника, який розташований на території меморіального комплексу до могил рідні, які поховані на сільському цвинтарі.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до даної акції!

Початок заходів о 1400 годині.

Застереження!

Під час заходів буде використовуватись виключно(!) державна (синьо-жовта) та організаційна (червоно-чорна) символіка.

Прихильників політичного піару та тривалих виступів прохання не турбуватись!

Адміністрація музею

Прохання: до всіх, хто бажає взяти участь у заходах, реєструватись на сайті музею http://museum-bandera.if.ua/ або на електронну адресу museum.stepana.bandery@gmail.com з метою подальшого координування можливих змін у програмі заходу.Показати більше…

А колись було….день працівника лісу

Відгомін подій

Тихо і  незамітно для громадкості Надвірнянщини прожито славне в недалекому минулому, зазвичай гучне для міста Надвірна, свято дня працівника лісу.

До лісу – одного з найбільших багатств району, причетна значна частина жителів району, яким ліс забезпечує певне заробітчанство та прожиття.

Зовсім в недалекому минулому центром лісового притягання сотень і тисяч жителів Надвірнянщини являвся Надвірнянський лісокомбінат.

Високотехнічно розвинуте європейського рівня багатогалузеве лісове і лісопереробне виробництво було трудовим пристанищем для кількох тисяч його працівників. Для більшості з них підприємство слугувало не тільки джерелом прожиття, а й моральною гордістю причетності до нього цілих сімейних династій Надвірнянців та жителів прилеглих сіл.

З шкільної парти юне покоління було залучене до лісової справи,  — від насадження та вирощування лісу до глибокої переробки його дарів, тим самим здобуваючи неоціненний досвід та знання, завдяки яким поповнювались зрілі кадри лісівників.

Професіоналізм  кадрів набував найвищого рівня. Їх досвіду вчилися не тільки в рамках аналогічних підприємств держави, але й з передових європейських лісових держав.

З робітничих кадрів поповнювались спеціальні та вищі навчальні лісові заклади, з яких на підприємство поверталися молоді, освічені, енергійні інженерні кадри. Своїм досвідом, творчим прагненням і самовідданою енергією і було створено промислову гордість України – найбільш передове, технологічно високо розвинуте, багатогалузеве господарство —  ВАТ « Надвірнянський лісокомбінат».

Нажаль невміле і неграмотне застосування до підприємства економічної політики України останніх років, посилене переважно корисливим споживацьким  баченням керівництва , дещо посунули значимість підприємства для міста і району.

Не вміння, а скоріше небажання , поєднати на благо колективу статус Державного лісового господарства з приватною акціонерною лісопереробною галуззю, призвело до тривалого зубожіння як однієї так і другої ланки; — « в руках» однієї опинився ліс( деревина), а в інших засоби для її переробки.

« Прихватизація» майна акціонерного товариства за копійки, як наприклад залізничного тепловоза за 100грн. чи земельної ділянки в 35га по 1 – 4грн…., без всякого відшкодування коштів акціонерам, призвела до штучного, умисного банкрутства підприємства, повного розформування його колективу та до ліквідації ВАТ « Надвірнянський лісокомбінат».

Працівників підприємства, акціонерів, які своєю багаторічною працею його створили, новоявленими «хазяями» проігноровано та забуто, а їх самих вважають баластом для, тепер уже їхнього особистого приватного підприємства « Сорбез – Надвірна», « Промламінат», « Інтерплит», «Курортний комплекс « Яремче»…..

В очікуванні неминучого розслідування кримінальної приватизації,  ці « хазяїни»,поспіхом напихають кишені грошима від діяльності підприємств. Коштами, раніше яких вистачало і на розвиток підприємства, і на будівництво житла для працівників підприємства, будинків культури, мед закладів, допомогу в розбудові церков, і т.п., сьогодні « не вистачає» на матеріальну допомогу, згадку про ветеранів підприємства – його акціонерів, яких вони безсоромно обікрали.

Хоча і з запізненням надсилаємо привітання з Днем працівника лісу, Вам,  колишнім  працівникам Надвірнянського лісокомбінату. Зокрема вітаємо багатолітніх його працівників; сімї Каралаша І. Д з с. Бистриця, Мельника І.М. з с. Зелена, Сидорука В.Д. з Пнівя, І.І.Добоша з Стримби, Борняка Д.М., Пліщука Б.Д., Пушкаря Я.Я., О.Г.Заведюка з Надвірної, багаторічного директора підприємства Лінінського Р.Д. та усіх жителів району, які мають відношення до лісу та Надвірнянського лісокомбінату.

Зичимо Вам усім міцного здоров’я, довгих років життя, надій,сил і наснаги не бути байдужими до подій навколо ВАТ « Надвірнянський лісокомбінат».

Від імені групи ветеранів підприємства Надвірнянського лісокомбінату; С.С. Маляр, О.І.Волянюк, М.П.Мельничук, І.П.Грицько, Т.М.Яланська, Г.М.Войтик, Д.М.Підхомного…..

Акціонер,голова ініціативної групи акціонерів ВАТ « Надвірнянський лісокомбінат», голова громадсько – політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк

Під час штурму Ради депутати більшості ховали свої депутатські значки

Вчорашній штурм Верховної Ради не на жарт перелякав частину депутатів.

Про це пише «Коммерсант-Украина».

Так, кореспондент видання став свідком того, як кілька шокованих представників більшості в кімнаті для куріння знімали з лацканів піджаків депутатські значки.

«Пізно, це вам не допоможе», — похмуро сказав їм член фракції «БЮТ-Батьківщина», «афганець» Роман Забзалюк.

Нагадаємо також, що вчора ЗМІ повідомляли про те, що після оголошення перерви в роботі Ради деякі народні депутати замість того, щоб  традиційно покинути будівлю через центральний вхід, користувалися тунелем, що веде в будівлю через дорогу.

Як повідомлялось, 20 вересня учасники акції протесту, серед яких були і ветерани-афганці, штурмували Верховну Раду, протестуючи проти прийняття  законопроекту №9127, яким, зокрема, Рада має намір уповноважити Кабінет Міністрів установлювати порядок і розмір компенсацій пільговикам.

Проти учасників мітингу під Верховною Радою працівники «Беркуту» застосували сльозогінний газ.

За результатами переговорів з мітингувальниками, депутати-регіонали пообіцяли  відкласти розгляд даного законопроекту. Буде створено робочу групу, яка має доопрацювати документ. Її очолить віце-прем’єр Сергій Тігіпко.

За неповагу до звернень громади — у мера вимагають пояснень

 
Вих.№ 33/1 від 16.09.2011р
Міському голові м. Надвірна
З. Андрійовичу
До відома
Голові Надвірнянської РДА
В. Калічку
Голові Надвірнянської районної ради
В. Поповичу

Відкритий лист – звернення
В Ваш адрес направлено ряд листів від громадсько – політичної ради Надвірнянщини, а
Саме за №№ 11/1 від 02 березня 2011р., 16/1 від 11 травня 2011р., 23/1 від 06 липня
2011р., 28/1 від 10.08.2011р., 31/1 від 31 серпня 2011р., 32/1від 07 вересня 2011р., на які
станом на 16 вересня 2011р. координаційна рада не отримала відповіді.
Просимо негайно надати інформацію по даних зверненнях.
Запрошуємо Вас, як голову міста, 28 вересня 2011р. взяти участь у роботі на засіданні
громадсько – політичної ради Надвірнянщини о 17.00 год. в будівлі « Просвіта», та
вимагаємо звіту по зверненнях, направлених в ваш адрес, які вище перераховані.
В разі нехтування даним запрошенням, або відсутності офіційної інформації по
зверненнях, громадсько – політична рада Надвірнянщини буде змушена звернутися у
правоохоронні органи та до громади міста, надати правову та громадську оцінку Вашим
діям.
З повагою

Голова громадсько – політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк