звернення до громадсько-політичних сил надвірнянщини

Звернення

 

Громадсько-політичної ради Надвірнянщини ( координаційної ради ) до громадян,

політичних партій, громадських організацій,громадських об’єднань Надвірнянщини.

 

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ

ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА УТВЕРДЖЕННЯ

УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

Сьогодні Україна, як ніколи, в небезпеці!

Антиукраїнські сили, що прийшли до влади неконституційним шляхом, ведуть цілеспрямований процес руйнації України. Відповідальність за це лягає, насамперед, на українську громадсько-політичну та інтелектуально-культурну еліту, яка через свою незгуртованість випустивши ситуацію з-під контролю, допустила ці сили до влади. Розтоптана Конституція, тушкована

коаліція, узурпація влади, цинічна деукраїнізація, наступ на свободу слова,

здача української території в Криму, газовий дерибан, заперечення голодомору як геноциду українців, збиткуванням над Гімном України, ліквідацією українських шкіл на сході України,української бібліотеки в Москві, гра навколо інституту національеої пам”яті ,відміна звання Героя України провіднику Степану Бандері та судові провадження по відміні такого ж звання в Романа Шухевича – ось неповний перелік злочинних дій неукраїнської влади, яка дедалі більше набирає ознак тоталітаризму.

Існуюча політична система породжує «державних діячів», які нехтуючи Конституцією, законами України, конституційними правами людини, заручившись підтримкою шоуменів з Верховної «зради», прагнуть вирішити лише свої олігархічні цілі, спрямовані на перерозподіл влади, власності, лобіювання олігархічно-кланових інтересів, слугування не власному народові, а іншим державам. Змирення з таким приниженням ролі Українського народу, паплюженням його історії, історичного минулого, культури, освіти —

такою ситуацією в державі загрожує перекреслити всю 20-річну історію її становлення та трансформацію України в передову демократичну європейську державу.

Для збереження та утвердження Української держави ми закликаємо

політичні , партії, громадські організації, представників інтелігенції, громадських об’єднань та простих жителів Надвірнянщини до об’єднання в одну демократичну силу на захист Конституції України не допустити згортання демократії, остаточної втрати авторитету на міжнародній арені.

Виходячи з положень 5-ї статті Конституції України про те, що носієм

сувернітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, який має право здійснювати владу безпосередньо; усвідомлюючи відповідальність за долю України та її багатостраждальний народ, закликаємо вас до:

системної і на постійній основі координації дій за долю України, не гаслами, а на ділі взятии участь у засіданні координаційної ради 19 січня 2011року о 17.00 в будинку Просвіти.

Звертаємось до Надвірнянського міського голови п.З.Андрійовича та депутатського корпусу — . про визнання Степана Бандеру та Романа Шухевича почесними громадянинами м.Надвірна.

Дане звернення просимо озвучити на сесії міської ради 14 січня 2011року. Ми переконані, що вивести Україну з ідеологічної, економічної та

політичної кризи можна лише за умови не тимчасової, а постійної, тісної й

системної скоординованої взаємодії всіх учасників громадсько-політичного процесу в складі єдиної організаційної структури.

Ми наголошуємо, що єдино вірний шлях – це консолідація українських національно-демократичних сил, всього Українського народу для спільних

дій в ім’я України.

Ніхто не має права бути байдужим до знищення України! Системній руйнації України необхідно невідкладно протиставити системну

скоординовану взаємодію всіх патріотичних сил!

 

Влада повинна слугувати народові!

Вимагаємо від вас рішучих дій!

Слава Україні

Прийнято на засіданні координауійної ради 12січня 2011року 15 членами ради.

Протокол №5/1

Голова громадсько-політичної ради

Надвірнянщини (координаційна рада) Ярослав Лесюк

Секретар Михайло Андрійови

 

звернення до громадсько-політичних сил надвірнянщини: 1 комментарий

  1. «Вже усміхнулась…»
    Відповідний законопроект зареєстрував цього тижня у Верховній Раді, депутат фракції БЮТ Дмитро Ветвицький. Вiн пропонує замінити теперішні рядки гімну «Ще не вмерла України і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля» на відповідно «Слава Богу, в Україні є і правда і воля, Вже нам, браття — українці, усміхнулась доля». Свою ініціативу депутат пояснює тим, що слова гімну авторства Павла Чубинського «значною мірою втратили свій первісний смисл», бо національно–визвольні змагання завершилися і Україна здобула незалежність. «На сьогодні вони (первісні слова гімну. — Авт.) нерідко сприймаються як втілення поширеного в українському суспільстві комплексу меншовартості та є об’єктом інформаційних операцій інших держав проти України, згадаймо відому пародію «Ще не вмерла Україна, но процес уже пошол», — зазначив в обґрунтуванні свого законопроекту нардеп Ветвицький. На його думку, прийняття поправки до гімну України «дозволить «осучаснити» Державний Гімн, покращивши його сприйняття як в Україні, так і за кордоном».

    Нагадаємо, минулого року «регіонал» Нестор Шуфрич уже пропонував змінити перші рядки гімну на «Вічно буде Україна, Її слава й воля».

Обсуждение закрыто.